Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Порушення виборчого законодавства: у «день тиші» до поліції Буковини надійшло 38 повідомлень

Загалом упродовж періоду передвиборної агітації та в «день тиші» до підрозділів поліції Чернівецької області надійшло 176 звернень По 3 зверненнях слідчі розпочали кримінальні провадження, ще по 11 – поліцейські склали адміністративні протоколи. Наразі правоохоронці Чернівецької області забезпечують правопорядок на виборчих дільницях і вулицях населених пунктів краю, про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.
 
Нагадаємо, 24 жовтня у Чернівцях слідчі підрозділи поліції розпочали три кримінальні провадження, пов’язані з виборчим процесом. Зокрема, представники однієї з політичних партій повідомили про крадіжки агітаційних палаток на вулицях Руській та Хотинській, а також викрадення агітаційного куба на вулиці Південно-Кільцевій.

За вказаними зверненнями слідчі поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками частини 1 статті 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Окрім цього, 24 жовтня до поліції надійшла низка звернень щодо порушення «дня тиші». За результатами перевірки отриманої інформації поліцейські склали 11 протоколів за ознаками статті 212-10 (Порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітації референдуму) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Загалом упродовж періоду передвиборної агітації та в «день тиші» до підрозділів поліції Чернівецької області надійшло 176 звернень щодо можливих порушень виборчого законодавства. З них 13 містили ознаки кримінальних правопорушень, ще 55 – адміністративних.

Сьогодні, 25 жовтня поліцейські стежать за порядком на виборчих дільницях і закликають всіх учасників виборчого процесу дотримуватися чинного законодавства. У поліції Чернівецької області достатньо сил і засобів для оперативного реагування на будь-які правопорушення чи провокації.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж