Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поповнення автопарку: на Буковині Центр екстреної медичної допомоги придбав 7 автівок «швидкої»


Це карети класу «В», укомплектовані усім необхідним для невідкладної допомоги, в тому числі кардіографом та дефібрилятором Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф придбав 7 автівок «швидкої». На це витратили кошти, отримані від Національної служби здоров’я України для лікування хворих із COVID-19. Вартує одна машина близько двох мільйонів гривень. Це карети класу «В», укомплектовані усім необхідним для невідкладної допомоги, в тому числі кардіографом та дефібрилятором, пише пресслжуба Чернівецької ОДА.

Машини замовили у товариства «Автоспецпром», аванс за них уже сплачено. Зараз виробник доукомплектовує авто. Очікуємо, що в області «швидкі» будуть уже найближчим часом, – розповів виконувач обов’язків генерального директора Чернівецького обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Єленєв. 

За його словами, 50% автопарку Центру потребує оновлення, це приблизно 35 карет «швидкої». Наразі працівники служби мають необхідні засоби захисту та ліки, їм також виплатили до 300% надбавки за роботу із недужими на COVID-19. Тому залишок коштів він НСЗУ вирішили витратити на транспорт.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно