Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Лікарняні ліжка для хворих на COVID-19 будуть забезпечені киснем на 80% найближчим часом

Наразі в Чернівецькій області для потреб хворих на коронавірус розгорнуто 1361 ліжко
У Чернівецькій обласній державній адміністрації докладають усіх сил, аби виконати доручення Уряду та забезпечити лікарняні ліжка для хворих на COVID-19 киснем на 80% вже найближчим часом, пише Чернівецька обласна державна адміністрація.

Для цих потреб Кабінет Міністрів виділив Буковині 24 мільйони гривень. В області створено комісію, яка допомагає Департаменту охорони здоров’я ухвалювати рішення, аби ці кошти були використані своєчасно, швидко та максимально ефективно. Про це під час брифінгу розповіла заступниця голови ОДА Наталія Гусак.

 До складу комісії увійшли лікарі та управлінці. Вони, зокрема, вирішили, що у чотирьох лікарнях, які вже виготовили проєктно-кошторисну документацію, збільшать кількість стаціонарних точок доступу до кисню. Це обласна клінічна та лікарня №3 у Чернівцях, а також Кіцманська та Сторожинецька ЦРЛ. Крім того, 9 мільйонів гривень ухвалили витратити на купівлю кисневих концентраторів. Їх передадуть у медичні заклади, де ми не зможемо швидко змонтувати систему доступу до кисню, – розповіла Наталія Гусак. 

За її словами, наразі в Україні виник ажіотаж на кисневе обладнання, адже воно потрібне в усіх областях.
 
Закликаємо постачальників, які мають будь-яке кисневе обладнання, звертатися до Чернівецької обласної державної адміністрації, ми готові до співпраці, – сказала заступниця голови ОДА. 

Крім того, Наталія Гусак також закликала сконтактувати з нею інженерів, громадських активістів, лікарів, які готові запропонувати конкретні рішення із прискорення будівництва кисневої станції у обласній лікарні.

Наразі в Чернівецькій області для потреб хворих на коронавірус розгорнуто 1361 ліжко, 456 із них забезпечені киснем, це близько 35%.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж