Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Профтехи Буковини отримають доступ до обладнання енерго-інноваційних хабів

Проєкт триватиме до 2025 року
Учні та викладачі закладів профосвіти Буковини зможуть підвищувати кваліфікацію або проводити освітні заходи на базі енерго-інноваційного хабу, який створено у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича. Це стало можливим завдяки проєкту «Реформи у сфері енергоефективності в Україні», повідомляє Міністерство освіти і науки України.

Уже зараз профтехи, заклади вищої освіти і школи можуть користуватися демонстраційним та лабораторним обладнанням хабів. Планується, що вони стануть платформами для партнерства закладів із приватним сектором. Серед активностей, які там проводитимуть: майстер-класи, тренінги з бізнес-фахівцями, презентації тощо.

Наразі експерти проєкту презентували навчальні програми за темами утеплення пласких покрівель, утеплення фасадів, монтажу вікон і термоізоляції труб, про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Під час реалізації  наступного етапу проєкту, зокрема, будуть розроблені освітні курси для викладачів: вони допоможуть їм підвищити кваліфікацію за обраними напрямами, краще розумітися у сучасних підходах до термомодернізації та енергоефективності, викладати розроблені курси. А для тих кваліфікованих робітників, які вже працюють та мають бажання отримати додаткову кваліфікацію за напрямом енергоефективності, будуть створені короткострокові навчальні курси. Окрім Чернівців, у проєкті «Реформи у сфері енергоефективності в Україні» беруть участь також Дніпро та Харків.

Проєкт триватиме до 2025 року.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж