Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відомі попередні результати з обрання голів територіальних громад Чернівецької області

Громадами області керуватимуть переважно самовисуванці
   Комітет виборців дізнався від ТВК попередні результати з обрання голів територіальних громад Чернівецької області. Отже з 51 обраного голови, більшість – 30 осіб, обрані як самовисуванці, 15 є представниками партії «Слуга народу», два представники партії «Батьківщина»  по одному - від  Аграрної партії, партій «За майбутнє», «Наш край», «Єдина Альтернатива». Громади області очолили чотири жінки та 47 чоловіків. Практично всі голови громад, які очолювали їх до цього та вирішили взяти участь у виборах перемогли, повідомляє Чернівецька обласна громадська організація "Комітет виборців".

Перелік переможців:


Район                Тип громади      Назва громади          Переможець                           
Вижницький         міська               Вашківецька               Перч Микола Партенович             
Вижницький         міська               Вижницька                 Чепіль Олексій Георгійович      
Вижницький         селищна            Берегометська             Боднарюк Сергій Михайлович       
Вижницький         селищна            Путильська                 Повідаш Іван Петрович      
Вижницький         сільська             Банилівська               Соломко Василь Дмитрович       
Вижницький         сільська             Брусницька                Шемчук Василь Миколайович
Вижницький         сільська             Конятинська               Скрипчук Олексій Іванович  
Вижницький         сільська             Селятинська               Полянчук Валерій Кузьмович  
Вижницький         сільська             Усть-Путильська           Ілюк Марія Миколаївна     
Дністровський       міська               Новодністровська         Цимбалюк Наталя Олександрівна 
Дністровський       міська               Сокирянська               Козак Василь Петрович      
Дністровський       міська               Хотинська                  Дранчук Андрій Дмитрович     
Дністровський       селищна            Кельменецька              Буняк Сергій Леонідович   
Дністровський       сільська             Вашковецька              Янко Іван Васильович     
Дністровський       сільська             Клішковецька              Дронь Віктор Васильович     
Дністровський       сільська             Лівинецька                 Гермак Андрій Васильович     
Дністровський       сільська             Мамалигівська             Шова Аркадій Костянтинович   
Дністровський       сільська             Недобоївська              Юзва Юрій Михайлович     
Дністровський       сільська             Рукшинська                Горбатюк Олег Васильович     
Чернівецький        міська               Герцаївська                Скрипкару Василь Васильович     
Чернівецький        міська               Заставнівська              Радиш Василь Йосипович    
Чернівецький        міська               Кіцманська                 Булега Сергій Борисович   
Чернівецький        міська               Новоселицька              Нікорич Марія Іллінічна   
Чернівецький        міська               Сторожинецька            Матейчук Ігор Григорович      
Чернівецький        селищна             Глибоцька                 Ванзуряк Григорій Степанович   
Чернівецький        селищна             Кострижівська            Берковський Віталій Семенович    
Чернівецький        селищна             Красноїльська            Драгун Степан Дмитрович   
Чернівецький        селищна             Неполоковецька          Храпко Григорій Васильович    
Чернівецький        сільська              Боянська                  Бабій Аурел Васильович    
Чернівецький        сільська              Ванчиковецька           Лупой Володимир Сергійович    
Чернівецький        сільська              Великокучурівська       Тодеренчук Василь Мірчович  
Чернівецький        сільська              Веренчанська             Бойчук Володимир Дмитрович  
Чернівецький        сільська              Вікнянська                 Ковалюк Іван Дмитрович     
Чернівецький        сільська              Волоківська                Глопіна Валентин Іванович      
Чернівецький        сільська              Горішньошеровецька     Савчишин Михайло Ярославович  
Чернівецький        сільська              Кадубовецька              Катеринчук Микола Дмитрович 
Чернівецький        сільська              Кам'янецька                Загарюк Василь Миколайович   
Чернівецький        сільська              Кам'янська                 Костащук Микола Іванович   
Чернівецький        сільська              Карапчівська               Лютик Георгій Флорович   
Чернівецький        сільська              Магальська                 Саінчук Степан Іванович   
Чернівецький        сільська              Мамаївська                 Катрюк Наталія Миколаївна   
Чернівецький        сільська              Острицька                  Цуркан Василь Георгійович  
Чернівецький        сільська              Петровецька               Грижинку Іван  Георгійович   
Чернівецький        сільська              Ставчанська                Руснак Роман  Васильович   
Чернівецький        сільська              Сучевенська                Міхайлович Юліан Георгійович 
Чернівецький        сільська              Тарашанська                Чуляк Василь Костянтинович   
Чернівецький        сільська              Тереблечанська            Сака Валерій Федорович    
Чернівецький        сільська              Топорівська                 Пасічник Юрій Анатолійович  
Чернівецький        сільська              Чагорська                   Коблюк Георгій Степанович   
Чернівецький        сільська              Чудейська                   Піцул Анатолій Дмитрович     
Чернівецький        сільська              Юрковецька                 Шафер Віталій Вікторович  

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж