Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Блокування ТВК «Єдиною Альтернативою» - це втручання у виборчий процес, - політичний експерт

Під час сутичок, які організували охоронці Романа Клічука під стінами ТВК, отримала травми кандидатка в депутати від партії "За Майбутнє"

Блокування «Єдиною Альтернативою» приміщення ТВК за допомогою кремезних чоловіків – груба помилка і втручання у виборчий процес. Такудумку в ефірі програми «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» висловив політичний експерт Андрій Гев’юк.

Те, що відбулося - це є втручання у виборчий процес. Якщо одна політична партія вирішує кого пускати, а кого ні, чому інша не може це робити? Навіщо наймати якусь охорону, у нас є поліція. На мою думку цей інцидент зіграв негативно для цієї політичної сили. Якщо вони не розуміють, як відбувається цей процес, не треба воювати. З ким воювати? Кого хочете не допустити? Дівчат, яких ви не пустили? Вважаю, що це груба помилка. Вони не мали цього робити однозначно, тому що це є втручання у виборчий процес, - зазначив Андрій Гев’юк.

Нагадаємо, що під час сутичок, які організували охоронці Романа Клічука під стінами ТВК, травми отримала кандидатка в депутати від політичної партії «За Майбутнє».

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж