Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C

Наливайченко: Правоохоронні органи та суди повинні забезпечити невідворотність покарання за порушення на виборах

14 січня політик отримав посвідчення кандидата у президенти Лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти, Валентин Наливайченко виступає за створення єдиного штабу з протидії можливим фальсифікаціям та втручанню у виборчий процес. Про це він сказав 14 січня журналістам після одержання в ЦВК посвідчення кандидата у Президенти України.
 
«Вимагаю, щоб від сьогодні був створений у державі єдиний штаб, до якого мають увійти усі правоохоронні органи для жорсткого реагування на факти підкупу, втручання чи інших виборчих зловживань. Головна вимога українців – щоб правоохоронні органи та суди забезпечили невідворотність покарання за порушення на виборах», — заявив кандидат у президенти.
 
Валентин Наливайченко повідомив, що постійно порушує питання забезпечення чесності майбутніх президентських та парламентських виборів в Україні з міжнародними партнерами, зокрема у США та Великій Британії.
 
«Кожен, хто стає на злочинний шлях втручання у вибори, має розуміти усі найважчі для себе наслідки», — наголосив кандидат у президенти. 
 
Прес-служба Руху «Справедливість»скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж