Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сергій Осачук вручив буковинцям присвоєні Президентом почесні звання


Народним артистом України став соліст-вокаліст Чернівецької філармонії Василь Данилюк

Із нагоди річниці Буковинського віча голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук вручив буковинцям присвоєні Президентом почесні звання. Про це повідомляє Чернівецька ОДА.

Так, Народним артистом України став соліст-вокаліст Чернівецької обласної філармонії імені Дмитра Гнатюка Василь Данилюк.

Нагороду «Заслужений вчитель України» отримала Марія Микитюк, яка працює у навчально-виховному комплексі села Бабин, що на Заставнівщині.

Почесного звання «Заслужений працівник освіти України» удостоїлися директорка Чернівецької гімназії №5 Тетяна Мінакова та методист районного методичного центру відділу Глибоцької РДА Василь Швець.

Ці відзнаки – вдячність держави за вашу роботу. Продовжуйте працювати та прославляти наш край своїми здобутками. І пам’ятайте, що ви представники тих галузей, які формують майбутнє України. Фундамент успішної держави – це успіх кожного з вас, – сказав Сергій Осачук.

Нагороди буковинці отримали за значний особистий внесок у культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та високий професіоналізм.скачать dle 10.5фильмы бесплатно