Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині триває робота щодо збільшення кількості ліжок для хворих на COVID-19

Останнім часом зросла кількість госпіталізованих, у середньому їх від 100 до 120 на добу У Чернівецькій області триває робота щодо збільшення кількості ліжок для хворих на COVID-19, про це під час брифінгу повідомила заступниця голови Чернівецької обласної державної адміністрації Наталія Гусак. 

За її словами, останнім часом зросла кількість госпіталізованих, у середньому їх від 100 до 120 на добу, тож у окремих районах ситуація із наповненістю лікарень погіршується. 
Маємо практично на 100% заповнену госпітальну базу у Кіцмані, тому повністю перепрофільовуємо лікарню для хворих на коронавірус. Маршрути пацієнтів перегруповуємо так, щоб пологи приймали у перинатальному центрі, хірургічні втручання робили у лікарні швидкої медичної допомоги. Завантажені також медичні заклади у Сокирянах та Кельменцях, але ми готові розгортати додаткові ліжка у Новодністровській міській лікарні, – Наталія Гусак. 

Вона також розповіла, що за наказом Міністра охорони здоров’я Максима Степанова, поступово перепрофільовувати для лікування недужих із COVID-19 розпочали обласну клінічну лікарню.  
Усі мають бути готові до того, що хворих на коронавірус лікуватимуть у закладах, які раніше до цього не залучали. До прикладу, це можуть бути приміщення окремих дитячих лікарень, госпіталь ветеранів війни, санаторії. Також практично кожну центральну районну лікарню ми готові перепрофілювати на госпітальну базу, – пояснила Наталія Гусак. 

На Буковині будуть лише чотири медичних заклади, які не віддаватимуть для потреб недужих із COVID-19. Це лікарня швидкої медичної допомоги, кардіологічний та онкологічний центри, а також пологовий будинок. 

Крім того, Наталія Гусак розповіла, що в області працюють над тим, аби замінити в лікарнях автономні системи електроживлення. Їх необхідно терміново оновити, оскільки кількість різноманітного медичного обладнання у закладах значно зросла.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж