Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Тиск на ТВК триває. Партійці Клічука хочуть взяти виборчу комісію під контроль

"Єдина альтернатива" спочатку блокувала ТВК, погрожувала кримінальними провадженнями, а тепер вводить у склад комісії своїх людей

Команда Романа Клічука «Єдина Альтернатива» продовжує тиснути на чернівецьку ТВК. Від блокування приміщення за допомогою приватної охорони, погроз членам ТВК поліцією, вимог то перераховувати голоси, то ні, мітингів та заяв у ЦВК,партійці Клічука перейшли до більш рішучих дій - спроб усунути нелояльних до Клічука членів ТВК. Очевидно кінцева мета «альтернативщиків» - обрати повністю контрольований склад ТВК.

Доказом цього є введення у склад виборчої комісії від «Студентської партії України» правої руки Романа Клічука в бізнесі Оксани Кінащук. Вона тривалий час очолювала юридичний відділ компанії «Рома», яка належить Роману Клічуку.

До того ж, Кінащук пліч-о-пліч йде з кандидатом в мери і у політичному житті. Так, у 2015 році вона балотувалася на виборах до міської та обласної рад від партії "Народний контроль”. Тоді за повідомленням громадянської мережі "Опора”, фірма Клічука «Рома» фінансувала встановлення дитячого майданчика на окрузі кандидатки. А у 2018 році вона разом з Клічуком стала членом партії «Самопоміч».

Членом міської ТВК Оксана Кінащук стала 11 листопада. Цікаво, що представляє вона не партію Клічука «Єдина Альтернатива», а іншу політичну силу.

Тиск на ТВК триває. Партійці Клічука хочуть взяти виборчу комісію під контроль 

Це на думку політолога Михайла Шморгуна, є політичною корупцією - включення до складу ТВК не просто «своєї» людини, а людини,безпосередньо наближеної до Романа Клічука, яка б змогла «забезпечити» результат у другому турі виборів.

Це дрібниця. Але вона симптоматична. Це політична корупція у чистому її вигляді. Ще не стали депутатами, мерами, а уже діють не демократично. Всі слова про демократію, про те що вони вимагають змін - це все мильна бульбашка. Вони хотіли приховати масштаби порушень які є на дільницях і борються за ще один мандат, - зазначив політолог.

Його колега Олексій Кандюк додає, що тиск на комісію заради збільшення свого результату став уже звичним для Єдиної Альтернативи.

І особливо негативно вражає те, що цей спосіб для Єдиної Альтернативи стає звичним: спочатку вони блокували телеканал, потім блокували доступ до ТВК тепер вони влаштовують мітинги і пікети, - підсумував Олексій Кандюк.

Тиск на ТВК триває. Партійці Клічука хочуть взяти виборчу комісію під контроль


скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж