Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька область долучилась до Європейського тижня тестування на ВІЛ, а також на гепатити В та С

Буковинці можуть безкоштовно пройти діагностику на виявлення цих небезпечних недуг Буковина долучилася до Європейського тижня тестування на ВІЛ, а також гепатити В та С. Про це пише пресслужба Чернівецької обласної державної адміністрації. 

Із 20 до 27 листопада буковинців закликають безкоштовно пройти діагностику на виявлення цих небезпечних недуг. Про це розповіла головна санітарна лікарка Чернівецької області Наталія Гопко. 

Тестування можна буде зробити у закладах, які не надають допомогу хворим із COVID-19, тобто діагностика є безпечною. Це Чернівецький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом, що на вулиці Мусоргського, та обласний центр служби крові на Українській, – розповіла Наталія Гопко. 


Також вона нагадала, що швидкий тест на ВІЛ-інфекцію можна зробити цілорічно у свого сімейного лікаря. 

За словами Наталії Гопко, гепатити та ВІЛ часто протікають безсимтомно. Саме тому діагностика цих інфекцій украй важлива. Крім того, держава забезпечує недужих протягом двох років необхідними для лікування препаратами безкоштовно. 

За 10 місяців 2020 року на Буковині виявили 19 випадків гострого та 76 хронічного гепатиту В, а також 6 випадків гострого та 62 хронічного гепатиту С. Загалом на вірусний гепатит С в області нині хворіють майже 900 осіб, на гепатит В – 459.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж