Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Фінальний етап Всеукраїнської гри «Джура» наступного року пройде на Буковині

На Буковині добре сформована команда, яка є гарантом успішного проведення гри Фінальний етап Всеукраїнська військово-патріотичної гри «Джура» пройде на Буковині. За участі заступниці голови Чернівецької обласної державної адміністрації Ірини Ісопенко відбулося перше засідання організаційного штабу змагань, про це повідомляє Чернівецька ОДА.
2021 рік буде важливим для нашого регіону не лише тому, що ми відзначатимемо 30-ту річницю Незалежності України й 400-ліття Хотинської битви, а й через те, що наша область прийматиме фінальний етап гри «Сокіл». Буковина має багаторічний успішний досвід національно-патріотичного виховання. Наша мета – провести цю гру на високому рівні, враховуючи пропозиції та настанови Міністерства освіти і науки України, – сказала Ірина Ісопенко.

Учасники обговорили концепцію гри, а також локації та особливості її проведення у Чернівецькій області з метою презентувати кращий досвід та регіональні риси краю.

Під час онлайн-наради у Головному організаційному штабі «Джури» підкреслили, що на Буковині добре сформована команда, яка є гарантом успішного проведення гри.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж