Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Після програшу Каспрука мер Дніпра вимагає повернути машину швидкої, яку подарував Чернівцям

Подароване авто швидкої виявилось лише піар-акцією «Пропозиції» напередодні виборів

У розпал першої хвилі коронавірусу, наприкінці березня, мер Дніпра Борис Філатов подарував Чернівцям машину швидкої медичної допомоги.

«Як би нам не було важко зараз, але є ті, кому важче. Так, Дніпро - сильний і гордий. Місто, яке завжди допомагає іншим», - написав тоді Філатов.

На сайті Дніпровської міськради написали, що наразі у Дніпрі достатня кількість автомобілів швидкої для забезпечення невідкладної допомоги.

Дніпро подарував Чернівцям автомобіль швидкої допомоги. Це машина класу «В», укомплектована обладнанням за світовими стандартами. Допомогти Чернівцям, де зараз найбільша в Україні кількість коронавірусних хворих, – ініціатива міського голови Дніпра Бориса Філатова, - йшлося в офіційному повідомленні.
 

Нагадаємо, Борис Філатов та Олексій Каспрук представляють партію «Пропозиція». І очевидно, таким чином один із лідерів партії вирішив підтримати свого колегу.

Проте вибори Каспрук з тріском програв, зайнявши третє місце. Більше того він єдиний з усіх діючих мерів України, який навіть не потрапив у другий тур. І от 27 листопада у міську раду Чернівців з Дніпра надійшов лист з вимогою повернути той самий автомобіль «Форд». І це попри те, що зараз ситуація з коронавірусом у Чернівцях значно важча, ніж у березні. Більше того, виявляється, що і Філатов, і Каспрук знали, що машину не дарують, а передають у тимчасове користування, як значиться зараз в офіційних документах. Проте у ЗМІ обидві сторони розповідали про щедрий подарунок і підтримку мерів, який виявився всього лиш виборчою піар-акцією Каспрука-Філатова.

Після програшу Каспрука мер Дніпра вимагає повернути машину швидкої, яку подарував Чернівцям

Після програшу Каспрука мер Дніпра вимагає повернути машину швидкої, яку подарував Чернівцям

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж