Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині оштрафували двох громадян РФ

Іноземку оштрафували на 2380 гривень, а іноземця на 1700 гривень
Громадянина РФ, який порушив термін перебування на території України задовго до впровадження карантинних заходів, виявили працівники Глибоцького РВ УДМС у Чернівецькій області на території с. Старий Вовчинець. Іноземця притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано на 1700 грн. Про це повідомляє Управління ДМС у Чернівецькій області.

Водночас місцеву мешканку – громадянку України, яка незаконно надавала йому житло, притягнуто до адмін-відповідальності. За порушення міграційного законодавства жінці довелося сплатити штраф у розмірі 5100 грн.

Ще одну громадянку РФ, яка проживала у с. Оршівці без жодних дозвільних документів, маючи при цьому підстави для оформлення дозволу на імміграцію в Україні, виявили працівники Кіцманського РВ УДМС у Чернівецькій області. 

Іноземку також притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано на 2380 грн. Окрім того, штраф довелося сплатити місцевому мешканцю – громадянину України, який не подбав про своєчасну реєстрацію своєї гості.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж