Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Лікарня швидкої медичної допомоги отримала новий комп’ютерний томограф

Smart Travel Буковина

Обладнання вартує 18,5 мільйона гривень У лікарню швидкої медичної допомоги доправили новий комп’ютерний томограф. Вартує обладнання 18,5 мільйона гривень. Придбали його централізовано за кошти державного бюджету. Займалося цим ДП «Медичні закупівлі».
 
Встановлять 64-зрізовий томограф у реконструйованому за програмою Президента України «Велике будівництво» приймальному відділенні лікарні.
Ми проводимо системну роботу щодо оновлення матеріально-технічного устаткування лікувальних закладів і покращення якості надання медичної допомоги на території області. Так, нещодавно закупили 14 нових машин «швидкої допомоги». Водночас розуміємо, що ці автівки мають доправити людину до приймального відділення із найсучаснішим діагностичним обладнанням, аби там вона могла отримати якісну невідкладну допомогу, – зазначила заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак.
Заклад надаватиме послугу діагностики безкоштовно. Також до кінця грудня новий комп’ютерний томограф отримає обласна клінічна лікарня та Сторожинецька ЦРЛ. У Вижницьку та Сокирянську лікарні такі апарати привезуть на початку січня 2021 року.скачать dle 10.5фильмы бесплатно