Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Майже 56 мільйонів гривень аліментів стягнули держвиконавці торік на користь буковинських дітей

Боржників із виплати аліментів тимчасово обмежують у праві на виїзд за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю
Відділи державної виконавчої служби у Чернівецькій області стягнули 55 мільйонів 828 тисяч 688 гривень аліментів на користь 6 102 дітей у 2020 році.

Від 1 січня 2021 року розміри аліментів на дітей залишаться без змін, адже залежать від величини прожиткового мінімуму. Зростання його та, відповідно, аліментів на дітей 2021 року заплановане від 1 липня та 1 грудня.

Південно-Західне міжрегіональне управління Міністерства юстиції нагадує, що відповідно до законодавства, мінімальний гарантований розмір аліментів на одну дитину повинен становити щонайменше 50% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку.

для дітей віком до 6 років – 960,50 грн;
для дітей віком від 6 до 18 років – 1197,50 грн.

Окрім того, розмір аліментів може встановлюватися судом і в розмірі 100% прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, якщо платник аліментів має достатній заробіток.

Боржників із виплати аліментів тимчасово обмежують у праві на виїзд за межі України, керування транспортними засобами, полювання та користування зброєю. Також можуть накладати арешт на майно боржника.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж