Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Наш обов’язок захищати інтереси людей: Сергій Осачук запевнив, що Президент обізнаний зі зверненнями буковинців щодо цін на газ

Уряд та парламентарі запровадять нові обмежувальні інструменти для необґрунтованих цінових стрибків
Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук зустрівся з головами громад Буковини, щоб обговорити переживання людей з приводу підняття тарифів. Про це голова ОДА повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці. 
 
Також Сергій Осачук запевнив, що Президент і Прем‘єр-міністр обізнані із зверненнями буковинців. Уряд та парламентарі запровадять нові обмежувальні інструменти для необґрунтованих цінових стрибків. 
 
Наш обов‘язок – захищати інтереси людей, що особливо актуально в умовах боротьби з пандемією. Так само, як народ, всі громадяни допомагають військовим, медикам, держава, Уряд та Президент допомагають відновити справедливість у питаннях ціноутворення на ринку житлово-комунальних послуг. 
Я особисто провів зустріч із головами громад Буковини, без записів, фото і піару, ми обговорили людський біль і переживання, як партнери працюємо разом над виходом. 
Усі буковинці повинні знати, що і Президент і Прем’єр-міністр обізнані із вашими зверненнями. Уряд та парламентарі запровадять нові обмежувальні інструменти для необґрунтованих цінових стрибків. 
Але і кожен з нас мусить чітко розуміти, що ми самостійно обираємо собі постачальника, найдешевшу ціну. Як це зробити, ми детально розказуємо на наших сторінках. 
Людям, які мають малі пенсії та доходи, держава гарантовано виплачує субсидії. Ми відчуваємо і знаємо про всі труднощі цього часу та віримо, що разом їх здолаємо,– написав Сергій Осачук.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж