Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Усі кошти, які потрібні людям для відновлення нормального життя Буковина отримає, - Сергій Осачук

Близько 30 млн гривень уже надійшло для того, щоб укріпити дамби
Тема паводку на Буковині досі залишається головною. Постраждали від стихії: 7 районів, 51 наслений пункт, багато сотень городів, домогосподарств. Десять днів тому уряд виділив першу частину коштів, які спрямовані басейному управлінню водних ресурсів, щоб зміцнити гідротехнічні споруди, близько 30 млн гривень уже надійшло для того, щоб укріпити дамби. Про це розповів голова ОДА Сергій Осачук на прес-конференції.
 
Оскільки дощі далі будуть продовжуватися, ми повинні бути готові до наступних паводків. Я у постійному контакті з прем'єр-міністром, з урядом, і наступні транші будуть до нас надходити в тому числі для виплат людям, які постраждали від повені, - наголосив Сергій Осачук.
 
Також голова ОДА розповів, що так само, як і у 2008 році кожен акт мусить мати градацію, повинен бути чітко записаний і облікований, тут нам допомагають голови громад, сільські голови, активісти.

Хочу сказати, що у кожному селі окрім людей, які за своїм службовим обов’язком роблять цю роботу мені дуже приємно зустрічати людей, які з власної волі: підприємці, сусіди взаємно допомагають один одному. Нам вдалося організувати допомогу з інших районів, які не постраждали від повені, - голова ОДА.
 
Сергій Осачук зазначає, що Управління ДСНС у Чернівецькій області взяло на себе удар, вони по сьогоднішній день живуть буквально у школі у селах Стрілецький Кут та Ревне допомагають, роблять, відновлюють.
 
Маю впененість та надію, що всі кошти, які потрібні людям для відновлення нормального життя наша область отримає і ми обов’язково зробимо всі компенсації, - Сергій Осачук.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж