Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях померла дитяча лікарка Ірина Регульська

Відійшла у вічність заступниця генерального директора з медичної частини КНП «Міська дитяча клінічна лікарня»
Як йдеться на Фейсбук-сторінці управління забезпечення медичного обслуговування Чернівецької міської ради відійшла у вічність заступниця генерального директора з медичної частини КНП «Міська дитяча клінічна лікарня» Ірина Регульська.
Нехай добрий, світлий спомин про Ірину Богданівну назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто її знав, любив та шанував. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо в годину скорботи.
 
Довідка: 

У 1981р. Ірина Богданівна закінчила педіатричний факультет Чернівецького медичного інституту та однорічну інтернатуру за фахом „Педіатрія” на базі Сторожинецької ЦРЛ і Чернівецької міської дитячої лікарні.

Працювала лікарем-педіатром Молодіївської лікарської амбулаторії Глибоцького району (1982–1983 рр.). З 1983 року обіймає посаду лікаря-ординатора інфекційного відділення Чернівецької міської дитячої лікарні, а з 1984 року – завідувач інфекційного відділення.

З 1989 року Регульська І.Б. обіймає посаду заступника головного лікаря з медичної частини цього ж закладу. Починаючи з 1993 року виконує обов’язки керівника інтернів.

Протягом 1992–1995 pp. – працювала позаштатним головним педіатром міського відділу охорони здоров’я. Регульська І.Б. має вищу кваліфікаційну категорію з організації охорони здоров’я та педіатрії. Автор та співавтор 6 наукових праць. Член правління Асоціації педіатрів Буковини. У 2008 році Ругульській І.Б. присвоєно почесне звання „Заслужений лікар України”.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж