Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях від коронавірусу померла лікарка дитячої поліклініки

Серце Людмили Хохлової перестало битися на 69-му році життя після тяжкої хвороби
Колектив КНП «Міська дитяча поліклініка» з сумом сповіщає, що передчасно відійшла у вічність дефектолог відділення медичної реабілітації дітей комунального некомерційного підприємства «Міська дитяча поліклініка», Хохлова Людмила Олександрівна.

Серце Людмили Олександрівни перестало битися на 69-му році життя після тяжкої хвороби. Вона була справжнім професіоналом своєї справи, довго і плідно працювала у відділенні медичної реабілітації дітей, користувалась повагою співробітників. 

Довідка:

Народилася 14 липня 1952 року в м.Чернівці. Після школи вступила на навчання в Київський державний інститут у 1978 році, який  успішно закінчила за спеціальністю «дефектологія » у 1981 році.

Працювала вихователем та вчителем індивідуальної роботи з розвитку мовлення у спецшколі-інтернаті № 2 м. Чернівців з 1974 до 1992  рік. З 1992 року працювала у Чернівецькій міській дитячій лікарні на посаді сурдопедагога поліклініки. З 1996 року внаслідок реорганізації об’єднання Чернівецька міська дитяча поліклініка стає самостійною структурою. Хохлова Л.О.  продовжує працювати на посаді сурдопедагога а потім дефектолога Чернівецької міської дитячої поліклініки до останього. 

Хохлова Людмила Олександрівна мала Вищу кваліфікаційну категорію, завдяки її професіоналізму, результативним діям, високій працелюбності і повній віддачі роботі величезна кількість слабочуючих дітей змогла вільно спілкуватись у суспільстві, і змогла влитись в нормальне людське життя, за що безмежно їй вдячні.                    
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж