Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях оновили поліклініку "Гравітон"

Кожен мешканець міста Чернівців та мікрорайону «Гравітон» може звернутись до КНП поліклініка «Гравітон»
З 20 січня у Чернівцях створено комунальне некомерційне підприємство «Гравітон».  Адміністрація подала заяву на підписання договору з НСЗУ для надання послуг по програмі медичних гарантій. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької міської ради.
 
На даному етапі НСЗУ проводить процедуру підписання договорів з комунальними некомерційними підприємствами, з 1 квітня вони почнуть діяти. Кожен мешканець міста Чернівців та мікрорайону «Гравітон» може звернутись до КНП поліклініка «Гравітон» (вул. Руська, 279) для підписання декларацій та за отриманням первинної медичної допомогою.
 
Окрім того, за наявності електронного направлення, чернівчани зможуть отримувати безкоштовно медичну допомогу за пакетом «Профілактика, діагностика, спостереження, лікування та реабілітація пацієнтів в амбулаторних умовах». В поліклініці працюють профільні фахівці:
Хірург;
Невропатолог;
Отоларинголог;
Сурдолог;
Акушер-гінеколог;
Офтальмолог;
Дерматовенеролог.
 
Поліклініка «Гравітон» також здійснює профілактичні медичні огляди працівників підприємств та організацій міста і області за їх ініціативою та профілактичні огляди та обстеження громадян за їх бажанням.
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж