Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Майже 80 % буковинців уклали декларації з лікарями

Найбільше мешканців – понад 300 тисяч – обрали собі лікаря первинної медичної допомоги у Чернівцях
 682 тисячі 988 буковинців уклали декларації з лікарями. Найбільше мешканців – понад 300 тисяч – обрали собі лікаря первинної медичної допомоги у Чернівцях. Про це повідомляє пресслужба Чернівецької ОДА.

Найбільше декларацій підписано із лікарями у Чернівцях (понад 300 тисяч декларацій), Сторожинці (понад 56 тисяч декларацій), Кіцмані (понад 43 тисячі декларацій), Глибоці (понад 42 тисячі декларацій).

Чималу кількість підписаних декларацій також мають Товариство з обмеженою відповідальністю "Мак-медик" (майже 12 тисяч декларацій) та лікар – ФОП Лілія Гринько (1550 декларацій).

У Чернівецькій ОДА нагадали, що з 1 квітня 2020 року в Україні запрацює програма медичних гарантій. НСЗУ розпочне оплату послуг за принципом "гроші йдуть за пацієнтом" закладам охорони здоров’я, які надають спеціалізовану та високоспеціалізовану медичну допомогу. Пацієнт користуватиметься – НСЗУ платитиме. Для того, щоб отримувати медичну допомогу, відповідно до програми медичних гарантій, потрібно до 1 квітня 2020 року укласти декларацію з лікарем первинної медичної допомоги – терапевтом, педіатром чи сімейним лікарем.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж