Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради – НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Текстова трансляція (оновлюється)
10:00 - будівля міськради оточена поліцією. Уполіції повідомили, що поліцейські забезпечують охорону громадського порядку.
10:08 - сесія мала розпочатися о 10 годині, але депутати не змогли зібратися вчасно
10:15 - зареєстровано 28 депутатів. Сесія розпочала роботу
10:35 - депутати затвердили порядок денний 
10:40 - на сесії міськради обговорюють новий регламент. Зокрема деякі його пункти, які зачитали, ускладнять вільне потрапляння чернівчан на сесію. 
10:42 - фракція "Народний контроль" просить відкласти розгялда регламенту, адже регламент розробили за участі чотирьох партій. Депутатів "Народного контролю" не запрошували до роботи над створенням регламенту. Окрім того ще 2 партії досі не зраеєстровані  ТВК. Однак більшість Романа Клічука не погодилася із доводами і не проголосували за зняття розгляду регламенту.
10:45 - Роман Клічук оголосив перерву на 15хвилин
11:10 - сесія продовжується
11:12 - Роман Клічук оголосив про створення 5 фракцій. «Єдина Альтернатива» - 9 депутатів, уповноважений представник Сергій Гринюк, "Європейська солідарність" - 6 депутатів (Сергій Бостан), "Пропозиція" - 6 депутатів (Степан Руденко), «Народний контроль» - 5 депутатів, (Михайло Яринич), «Слуга народу» - 5 депутатів (Віталій Другановський)
11:34 - Роман Клічук вніс в регламент пункт з метою ускладнити процедуру дострокового припинення повноважень міського голови
11:39 - В новому регламенті пропонують обмежити роботу засобів масової інформації. Зокрема журналісти на сесії мають керуватися не Законами України, а зобов'язані керуватися саме регламентом міськради. Також в регламенті вказано, що журналісти мають висвітлювати діяльність міськради неупереджено та збалансовано. Хто саме буде визначати рівень упередженості та збалансованості, не уточнюється.
12:03 - не зважаючи на численні зауваження регламент прийняли. За проголосували 23 депутати. Не підтримали регламент депутати фракцій "Народний контроль" та "Слуга народу"
12:45 - депутати проголосували за те щоб встановити Роман Клічуку зарплату, з преміями та усіма доплатами. За 25 депутатів
13:10 - депутати прийняли протокольне доручення вивчити можливість обмежтити рух транспорту біля ЧНУ
13:11 - прийняли програму "Молодь міста Чернівці" на 2021-2023 рік
13:17 - Оголосили обідню перерву до 14:15
14:34 - депутати не змогли зібратися після обіду. Наразі в сесійній залі кілька депутатів
14:47 - сесія продовжується, зареєстровано 25 депутатів.
15:24 - депутати не підтримали проєкт рішення про трансляцію у громадському транспорті класичної музики, і прийняли рішення про заборону будь-якої музики в громадському транспорті
16:36 - депутати висміяли чернівчанина, у якого забрали дозвіл на будівництво. Забудовник зазначив, що Олексій Каспрук, який зараз виступав за скасування рішення, сам дав містобудівні умови. «Сам дал, сам забрал, шо делать?», - сказав Каспрук, після чого всі депутати висміяли забудовника

18:30 - депутати продовжили оренду земельної ділянки скандальному забудовнику Немирюку під руїнами спорткомплексу на в'їзді у Чернівці зі сторони Кварцу. Спочатку депутати хотіли продовжити на 5 років, але фракція "Народний контроль" закликала не продовжувати на цей термін, а продовжити на пів року або рік. Після тривалих обговорень пропозицію Яринича підтримали.

19:14 - сесія міськради завершиласяскачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж