Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Конкурс фото: одну з підземок Кишинева назвуть в честь Чернівців та прикрасять її світлинами міста

Термін подачі фотографій для участі у конкурсі – до 5 лютого (включно) У Кишиневі більшість підземних переходів планують назвати на честь міст світу. Про це повідомляється на сайті Чернівецької міської ради. 
 
Ми маємо намір відремонтувати підземні переходи за допомогою пожертвувань і державно-приватних партнерств. Таким чином, відремонтовані переходи будуть названі на честь міст світу, – повідомив мер Кишинева Іон Чебан ще минулого року.


Підземки у столиці сусідньої Молдови ремонтують та прикрашають світлинами з видами міст. Таким чином у Кишиневі хочуть облаштувати і підземку, яку за словами чернівчанина Олега Попеску назвуть на честь нашого міста.

Маю приємну новину. Мій друг, який є Головою однієї з районних рад у м. Кишинів, відновлює один підземний пішохідний перехід, капітально його ремонтує і дасть йому назву "Чернівці”. У цьому переході будуть розміщені дев’ять найкращих фотографій міста Чернівців, розміром 2 х 3 м. Він мене попросив обрати ці фотографії й відправити йому.
 
Тож професійних фотографів та любителів, які бажають аби їхні світлини з пейзажами Чернівців прикрасили стіни підземки у Кишиневі просять завантажувати фотографії у високій якості сюди
Термін подачі фотографій для участі у конкурсі – до 5 лютого (включно). З вимогами до фото можна ознайомитись за посиланням тут.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно