Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У ТВК представники від «ОПЗЖ», спільно з «Європейською солідарністю», зірвали засідання комісії

Не протягнувши незаконне рішення, представники партій з коаліції «Папієва-Клічука» в ТВК відмовились виконувати постанову Центральної виборчої комісії України

Сьогодні Чернівецька ТВК знову не зареєструвала депутатами 10 представників від партій «Рідне місто» та «Команда Михайлішина».

На початку засідання голова ТВК від «Слуги народу» Ірина Лютік не ризикнула виконувати відверто незаконні вказівки та передала свої повноваження заступниці, представниці партії «ОПЗЖ» Ірині Микичук. Вона спробувала знівелювати вибір десятків тисяч чернівчан і запропонувала постанову про реєстрацію депутатів, які за результатами виборів є наступними після обраних депутатів, тобто повністю замінити 10 обраних депутатів. При цьому представниця ОПЗЖ постійно отримувала вказівки по телефону. Активно допомагала «Опозиційній платформі «За життя» зірвати засідання секретар ТВК від «Європейської солідарності» Оксана Шородок.

ТВК намагалась змінити результати виборів, і лише після попередження Центральної виборчої комісії України, що така постанова є незаконною, а єдиний варіант у комісії зареєструвати 10 депутатів, які вказані в постанові ЦВК, представники коаліції «Папієва-Клічука» в ТВК зрештою зірвали сьогоднішнє засідання та не проголосували за реєстрацію депутатів.

Підтримали реєстрацію лише 5 членів ТВК, 1 був проти, ще 8 утрималось. Не голосували за реєстрацію представники, так званої, коаліції «Папієва-Клічука», до якої сьогодні входять представники «ОПЗЖ», «Європейської солідарності» та «Єдиної Альтернативи» Романа Клічука.

Зрештою засідання перенесли на завтра на 19 годину.

Однак вже після засідання з’явилась інформація, що з ТВК викрали журнал реєстрації, тож зараз на місці події перебувають поліцейські. Представниця «Європейської солідарності» Оксана Шородок відмовляється відкрити сейф, щоб продемонструвати чи є журнал реєстрації чи викрадений.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно