Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Якби не темні плівки на вікнах ресторанів: після локдауну ситуація з СOVID-19 у Чернівецькій області значно погіршилась

Щодоби до лікарень Чернівців та області госпіталізують близько 110 громадян
Сьогодні, 18 лютого, на брифінгу ОДА про ситуацію з коронавірусом у Чернівецькій області Сергій Осачук наголосив, що ситуація ще не є критичною, але воно до того йде. Тільки об`єднавшись у тих заходах, які допоможуть стабілізувати ситуацію із захворюванням, ми зможемо випередити найгірший розвиток сценарію.
Деякі підприємці, окремі заклади громадського харчування закуповували чорну плівку та забивали нею вікна, аби обманути правоохоронні органи. Але обманювали в першу чергу себе, адже ризикували здоров`ям своїх гостей. Тому я закликаю Вас, що тільки разом ми зможемо подолати цей вірус, - наголосив Сергій Осачук.

Зокрема, заступниця голови Чернівецької ОДА Наталія Гусак додала, що насправді до 4 хвилі коронавірусу Чернівецька область була готова, є достатньо ліжок, кисневих станцій та медичного персоналу.
Вперше за весь цей «ковідний рік» ми починаємо перепрофільовувати дитячу міську лікарню для надання допомоги дорослим пацієнтам, які хворіють на коронавірус. Хочу зазначити, що документи на перепрофілювання вже подали, і 35 ліжок будуть приймати хворих чернівчан. Також ми почали перепрофільовувати госпіаль ветеранів війни. Тому на сьогоднішній день навантаженість ліжок, яка існує, а саме 52%, говорить про те, що медична система краю готова до такої хвилі вірусу, - наголосила Наталія Гусак.

Якби не темні плівки на вікнах ресторанів: після локдауну ситуація з СOVID-19 у Чернівецькій області значно погіршилась

 


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж