Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Для вас мільйонерів це можливо ніщо, а для простих людей це велика підтримка: Бешлей закликав партійців Клічука підтримати чернівчан

Представники «Єдиної альтернативи» та більшості Клічука вирішили, що допомога чернівчанам не доцільна

Сьогодні під час сесії міськради депутати повернулися до розгляду питання виплати допомоги чернівчанам, які опинилися у скрутному матеріальному становищі внаслідок коронавірусної хвороби. Нагадаємо, це рішення прийняли ще в попередньому скликанні, і тоді його підтримали усі присутні депутати. Було зібрано близько 7 тисяч заяв від потребуючих чернівчан, але гроші так і не виплатили.

Володимир Бешлей зазначив, що для когось це невеликі суми, а для когось це серйозна підтримка, тож запропонував включити пункт в програму «Захист» і передбачити ці кошти у першому півріччі 2021 року.

Проте депутат «Єдиної альтернативи» Тарас Прокоп, виступив проти допомоги чернівчанам та зазначив, що витрачати кошти на цю допомогу недоцільно.

Володимир Бешлей наголосив, що будь-яка допомога доцільна та нагадав, що раніше чернівчанам роздавали продуктові набори вартістю 250 гривень, які закупляли за кошти міського бюджету, і для багатьох навіть така, на перший погляд не значна підтримка, була важлива. Тож і ця матеріальна допомога, для багатьох дуже суттєва.

Для вас мільйонерів це можливо ніщо, а для людей простих це велика підтримка, - звернувся до депутатів із більшості Клічука Володимир Бешлей.

У відповідь Роман Клічук зазначив, що тут не мільйонери сидять, і додав: у більшості.

Володимир Бешлей зазначив, що не мав на увазі персонально мера і зауважив, що якщо для Прокопа це дрібниці, то для простих людей це велика підтримка.

Зрештою, під час голосування, питання допомоги чернівчанам не підтримали партії із більшості Клічука, тож рішення не прийняли.

Цікаво, що депутат «Єдиної альтернативи» Тарас Прокоп, який виступив проти допомоги чернівчанам, які опинилися у скруті внаслідок коронавірусу, згідно поданої декларації про доходи на сайті НАЗК, є криптовалютним мільйонером, а також має готівкові кошти у сумі 12 тисяч доларів та 3 тисячі євро.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж