Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Сесія Чернівецької міської ради – НАЖИВО. Текстова трансляція (оновлюється)

Текстова трансляція (оновлюється)
10:07 - зареєстровано 25 депутатів. Сесія розпочала роботу
10:10 - Голова ТВК Василь Тимків зачитує постанову Центральної виборчої комісії України про реєстрацію 10 депутатів від партій "Рідне місто" та "Команда Михайлішина".
10:16 - Голова ТВК вручив 10 депутатам посвідчення та значки депутатів Чернівецької міської ради. 
10:17 - Клічук оголосив перерву на 30 хвилин для введення в систему "Голос" нових депутатів.
10:46 - зареєстровано 37 депутатів, сесія продовжується
10:47 - Клічук оголосив про створення двох фракцій: "Рідне місто" уповноважений представник Володимир Бешлей та "Команда Михайлішина", представник Віталій Михайлішин.
11:09 - депутат Володимир Бешлей відповів на репліку мера Клічука, що 10 депутатів двох політичних сил довго йшли до сесійної зали. Бешлей сказав, що депутати довго йшли до сесійної зали завдяки плідній співпраці "ОПЗЖ", "Європейської солідарності" і "Єдиної альтернативи", які всіляко блокували засідання ТВК.
11:27 - депутат Іван Гончарюк запрпоонував включити в порядок денний звернення до Президента та Верховної ради, ініціюювати заборону в Україні проросійських партій "ОПЗЖ" та "Партії Шарія". Це рішення підтримали 30 депутатів.
11:33 - депутати проголосували за порядок денний в цілому після чого Роман Клічук оголосив перерву на 10 хвилин
11:51 - депутати підтримали звернення до Президента, Верховної ради, Мінюсту та РНБО, ініціюювати заборону в Україні проросійських партій "ОПЗЖ" та "Партії Шарія". 
11:58 - депатати підтримали звернення до Президента та Генпрокурора щодо ув'язнення Стерненко.
11:59 - також Володимир Бешлей запропонував влючити до звернення пункт, що Чернівецька міськрада визнає ганебним голосування проти постанови Верховної ради про визнання Революції Гідності ключовим моментом державотворення України нардепом від ОПЗЖ з Буковини Михайлом Папієвим і звертається до РНБО щодо застосування відповідних санкцій до даного нардепа. Але на захист Папієва несподівано став Олексій Каспрук, і цей пункт підтримали лише 17 депутатів.
12:06 - зрештою пункт Володимира Бешлея вирішили включити у звернення про заборону партій "ОПЗЖ" та "Партію Шарія", але знову захищати Папієва кинувся Каспрук.
12:11 - Під час голосування за це звернення його підтримали 27 депутатів. Не підтримали звернення про заборону партій "ОПЗЖ" та "Партії Шарія", а також щодо санкцій проти Папєіва у повному складі партія "Пропозиція" Олексія Каспрука.
12:40 - оголосили перерву до 14:30
14:42 - сесія продовжується, зареєстровано 28 депутатів.
15:29 - депутати обговорювали проєкт рішення про реорганізацію шляхом приєднання КЖРЕП № 4, КЖРЕП № 5, КЖРЕП № 6, КЖРЕП № 9, КЖРЕП № 11, КЖРЕП № 14 та КЖРЕП № 17 до новоствореного комунального підприємства «Містосервіс». Але з першого разу більшість Клічука не змогла проголосувати за це рішення, голосів не вистачило. Тож Клічук ставив це питання вдруге і просив усіх підтримати рішення. Його прийняли мінімальною кількістю голосів. Після цього виявилось, що рішенням міськради затвердили статут, якого насправді немає. Юридичний відділ запропонував виправити це колись потім, незважаючи, що це незаконно.
17:41 - Дмитро Білоус запропонував вивчити питання страхування медичних працівників у випадку захворювання на коронавірус. В свою чергу

Віталій Михайлішин запропонував додати пункт щодо страхування чернівецьких освітян від коронавірусу. Рішення підтримали 35 депутатів.

 

17:50 Депутати розглядали питання виплати допомоги чернівчанам, які опинилися в скрутному матеріальному становищі внаслідок коронавірусної хвороби. Це рішення прийняли ще в попередньому скликанні. Зібрано близько 7 тисяч заяв, але гроші так і не виплатили. Володимир Бешлей зазначив, що дя когось це невеликі суми, а для когось це серйозна підтримка, тож запропонував включити пункт в програму «Захист» і передбачити ці кошти у першому півріччі 2021 року.

17:52 - Проти допомоги чернівчанам виступив депутат «Єдиної альтернативи» Тарас Прокоп, який зазначив, що витрачати кошти на цю допомогу недоцільно

17:53 - Володимир Бешлей нагадав, що раніше чернівчанам роздавали продуктові набори вартістю 250 гривень, і для багатьох така підтримка була важлива. Тож і підтримка у вигляді матеріальної допомоги, також важлива. Для вас мільйонерів це можливо ніщо, а для людей простих це велика підтримка.

17:54 - Роман Клічук зазначив, що тут не мільйонери сидять, і додав: у більшості

17:55 -  Володимир Бешлей відповів, що не мав на увазі персонально мера і наголосив, що якщо пану Прокопу це дрібниці для нього, то для простих людей це велика підтримка міської громади.

18:00 -  Зрештою питання допомоги чернівчанам, які опинились у скрутній ситуації через коронавірус, не підтримали партії із більшості Клічука, тож рішення не прийняли.

20:16 - затвердили нову редакцію Положення про бюджет ініціатив чернівчан

20:34 - депутати звернулися до Міністра інфраструктури щодо незадовільного залізничного сполучення Чернівців з іншими українськими містами

22:05 - Роман Клічук оголосив перерву у сесії до завтра, 26 лютого, до 11 години

 


 скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж