Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівецькій області відновлюють конкурси на посади державної служби

Загалом за цей час в Україні оголосили більше 25 з половиною тисяч доборів, в Чернівецькій області їх було понад п’ятсот Відзавтра, 6 березня, в Україні відновлять конкурси на посади державної служби. Відповідний закон був ухвалений 23 лютого 2021 року та опублікований 5 березня 2021 року. Про це повідомляє Міжрегіональне управління Національного агентства України з питань державної служби у Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях.
Проведення конкурсів та призначення на посади державної служби за результатами конкурсу тимчасово припиняли торік у квітні через встановлення карантину. Відтоді вакансії заповнювалися добором осіб, із якими укладали контракт на період дії обмежень.

Новий закон передбачає, що конкурси на посади, на які були призначені особи за добором, оголошуються протягом шести місяців з дня набрання ним чинності. Їх повинні призначити відповідно до черговості укладення контрактів.
Контракти про проходження державної служби, укладені на період дії карантину, діятимуть не більше дев’яти місяців або до призначення на посаду за результатами конкурсу.
Законом також передбачено, що вже оголошені добори на вакантні посади державної служби, рішення за результатами яких не оприлюднені, скасовуються. Так само скасовуються результати добору, якщо на день набрання чинності законом не ухвалено рішення про призначення особи на посаду.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж