Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Аварія судна біля Румунії: відомо, що на борту були українці

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Двоє людей загинули. Ще одного члена екіпажу поки не знайшли, і рятувальна операція триває

У Чорному морі 11 березня затонуло судно "Волго Балт 179". У Міністерстві закордонних справ підтвердили, що на борту перебували 13 українців, 2 з яких – загинули. Про це речник МЗС Олег Ніколенко повідомив у Твіттері.
 
 
 Біля берегів Румунії затонуло судно Volgo Balt 179 із 13 українцями на борту. 10 моряків врятовані, 2 загиблих, тривають пошуки 1 особи, - написав Олег Ніколенко. 

За його словами, консули вирушили в порт Констанца для координації рятувальної операції та надання консульської допомоги. Гаряча лінія для родичів: +4021230366010, зауважив речник МЗС.
 
Наразі відомо,що у Чорному морі поблизу берегів Румунії затонув суховантаж Volgo Balt 179, на якому перебувало 13 українців(12 чоловіків та 1 жінка).

За повідомленням Offshore Engineer, румунська компанія Grup Servicii Petroliere (GSP) заявила, що її судно GSP Falcon отримало сигнал лиха від вантажного судна о 4:40 ранку за місцевим часом.

Наразі врятовано 10 осіб, які перебувають у лікарні корабля GSP Falcon і отримують необхідну допомогу. Однак двоє людей загинули. Ще одного члена екіпажу поки не знайшли, і рятувальна операція триває. Після закінчення рятувальної операції компанія доставить врятованих моряків до порту Констанца.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно