Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Відповідь влади «МіськШЕПу»: Зазуляк заявив, що 130 працівників бояться перевірки, а керівник ДЖКГ звинувачує їх у підробці підписів


Міські владники, замість зустрічі з працівниками КП «МіськШЕП», дещо неадекватно відреагували на їх вимоги припинити тиск на підприємство і закидали комунальників у відповідь звинуваченнями у Фейсбуці

Нагадаємо сьогодні на сторінці комунального підприємства «МіськШЕП» розмістили звернення до мера Клічука, в якому 132 працівники просять припинити тиск та зупинити незаконне втручання "своїх" людей у діяльність підприємства та діяти згідно чинного законодавства. У разі продовження тиску працівники погрожують страйком.

Міський голова Роман Клічук проігнорував звернення понад сотні комунальників, а в пресслужбі міськради повідомили, що реакція міської влади оприлюднена у дописі на сторінці фейсбук заступника міського голови Василя Зазуляка.

Посадовець, замість адекватної реакції і зустрічі з працівниками, у своєму дописі в мережі фейсбук, звинувачує працівників КП «МіськШЕП» у тому, що вони просто бояться позапланової перевірки діяльності підприємства. Нібито мер підписав про це розпорядження. Щоправда Зазуляк ввів в оману чернівчан, оскільки жодного розпорядження мера про перевірку на сайті міськради наразі немає.

Припускаю, що така гостра реакція керівника КП "МіськШЕП" викликана розпорядженням міського голови "Про проведення позапланової перевірки діяльності міського комунального підрядного шляхово-експлуатаційного підприємства, - написав Зазуляк.

У коментарях до допису заступника мера новий керівник ДЖКГ Григорій Прохоренко пішов ще далі і звинуватив усіх працівників «МіськШЕПу» у фальсифікації підписів під зверненням і запропонував перевірити їх паспорти під час позапланової перевірки.

Можемо порівняти в ході перевірки паспорта людей з підписами на документі. Думаю питання буде знято, - написав Прохоренко.

Сам керівник Едуард Дущак наразі перебуває у відпустці, але телефоном підтвердив, що його попередили, що звільнять та причини не уточнив.

Минулої п’ятниці в мене була зустріч прямо на підприємстві і сказали, що звільнити до 31 березня, - розповів Едуард Дущак.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно