Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Громади Буковини мають змогу виграти 500 тис. гривень на реалізацію власного проєкту

ОТГ Буковини мають змогу розповісти про себе всій Україні та отримати гроші на реалізацію амбітного проєкту
Телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) оголосили конкурс місцевих проєктів «Наша громада».

Мета його – підтримати активні громади, розповісти на національному рівні про місцеві досягнення і зміни у селах та малих містах, показати успішні ініціативи та фінансово підтримати обрану громаду у реалізації проєкту. Учасниками конкурсу можуть бути дієві громади, які прагнуть розвивати на місцях освіту, медицину, комунальну сферу, підприємництво, культуру, туризм. До участі запрошують активні громади України з населенням до 70 тисяч осіб.

На початковому етапі учасники повинні представити свої ідеї експертному журі та інтернет-аудиторії. Дізнатись детальні умови участі у конкурсі та подати заявку можна на сайті otg.fakty.com.ua. Реєстрація учасників розпочалася 29 березня і триватиме до 30 квітня 2021 року.
 
Громади, які матимуть найбільшу підтримку за результатами голосувань, увійдуть у фінал, де матимуть змогу детальніше пропрацювати та захистити свою ідею. Громада-переможниця отримає як медійність, так і грошовий приз – 500 тисяч гривень на реалізацію проєкту.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж