Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Секретарка міськради Марина Кирилюк запевняє, що минулого року заробила 26 тисяч гривень

В середньому за місяць вона заробляла трохи більше 2 тисяч гривень

Секретарка Чернівецької міськради Марина Кирилюк на сайті НАЗК оприлюднила декларацію про доходи за 2020 рік. Вона запевняє, що минулого року заробила всього 26 тисяч гривень (трохи більше 2 тисяч гривень на місяць), що дозволило їй утримувати будинок у селі Великий Кучурів Сторожинецького району площею 298,6 квадратних метрів, авто Hyundai Accent та родину. Також вона задекларувала 43 тисячі гривень готівки.

Марина Кирилюк вказала у декларації, що володіє двома земельними ділянками. Площа ділянки у селі Великий Кучурів становить 900 кв м, а її вартість 253 тисячі гривень та 600 кв м у селі Михалкове Сокирянського району вартістю 111 тисяч гривень.

Секретарка міськради є власницею приватного підприємства «Західна маркетингова компанія», а також володіє часткою ТОВ «Дністерелектросервіс» та ТОВ «Дністеренергосервіс».

Нагадаємо, що у 2019 році секретарка міськради задекларувала 53 тисячі 370 гривень зарплати. Це в середньому по 4447 гривень на місяць. 

Після свого призначення на посаду, Марина Кирилюк зазначила, що це нелегкий крок, адже має власний бізнес, від якого потрібно буде відмовитися.

«Це велика відповідальність і нелегкий крок, тому що є власний бізнес, від якого потрібно буде на певний час відмовитися», - зазначила Марина Кирилюк.

Читайте також:

Декларація Клічука: 26 мільйонів, годинник за 320 тисяч, два будинки та три авто 

24 мільйони, 5 квартир та будинок: заступник мера Зазуляк оприлюднив декларацію 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж