Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Чернівецька область не готова вийти із «червоної зони» карантинних обмежень, - Гопко

Smart Travel Буковина

Чи не щодня число госпіталізованих до лікарень Буковини перевищує сотню Упродовж останніх трьох тижнів на Буковині спостерігається поступове зниження захворюваності на коронавірус. Водночас чи не щодня число госпіталізованих перевищує сотню. Про це під час брифінгу повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.
Після трьох пікових тижнів захворюваності на коронавірус, які накрили Буковину наприкінці лютого та на початку березня цього року, ми спостерігаємо поступову стабілізацію епідеміологічної ситуації. Проте, якщо аналізувати ті показники, за якими нас оцінює Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, коли ухвалює рішення про переведення із однієї зони в іншу, один не відповідає граничним значенням. Ідеться про госпіталізацію. За норми 60 на 100 тисяч населення за сім останніх днів, маємо 74-76. Саме тому Буковина поки що не може вийти із «червоної зони» карантинних обмежень, – сказала Наталія Гопко.

Вона зазначила, що перевищений рівень госпіталізацій у медзакладах області пов’язаний із циркуляцією британського штаму COVID-19.
У буковинці, які підхопили британський штам коронавірусу, хвороба має важкий перебіг. Більшість таких недужих потребують лікування у стаціонарах. Це значно впливає на заповненість відділень та реанімацій у госпітальних базах області, – сказала головна санітарна лікарка Буковини.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно