Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Лабораторний центр готовий допомагати іншим регіонам із дослідженням зразків на коронавірус

Smart Travel Буковина

Головна санітарна лікарка Буковини зазначила, що наразі лабораторний центр  досліджує зразки на COVID-19 із 75 закладів охорони здоров'я Буковини Чернівецький обласний лабораторний центр готовий та спроможний допомагати іншим регіонам України із дослідженням зразків на коронавірусну інфекцію, про це під час брифінгу повідомила головна санітарна лікарка Буковини Наталія Гопко.
Ми наростили спроможність нашої вірусологічної лабораторії. Наразі за добу можемо зробити 3500 досліджень. Для цього придбали достатню кількість обладнання й продовжуємо докуповувати його завдяки коштам, виділеним із державного бюджету. Я дякую всій команді Чернівецького обласного лабораторного центру, яка працює як годинниковий механізм – злагоджено та професійно. Завдяки всім цим факторам нам вдається примножувати свою продуктивність, – сказала Наталія Гопко.

Головна санітарна лікарка Буковини зазначила, що наразі лабораторний центр  досліджує зразки на COVID-19 із 75 закладів охорони здоров'я Буковини. Всі вони отримують результати досліджень електронною поштою впродовж 24 годин, тобто або в той же день, коли зразок доставлено, або ж наступного дня до обіду.
Із 27 листопада ми спостерігаємо зниження кількості підтверджених випадків COVID-19 в Чернівецькій області. Дещо, але не суттєво, зменшилося і число зразків, які доправляють у лабораторію. Відтак, відбувся й перерозподіл територій із найвищими показниками захворюваності. Так, раніше в трійці лідерів були місто Чернівці, а також Кіцманський та Хотинський райони. Наразі в цьому списку залишилася столиця Буковини, проте змінилися райони, тепер це Сокирянщина та Кельменеччина. Ми не маємо права розслаблятися. Аби вберегти своє здоров'я та життя, треба пам'ятати й дотримуватися протиепідемічних норм та карантинних обмежень, – зазначила Наталія Гопко.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно