Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поліцейські нагадують буковинцям про відповідальність за спалювання сухої трави

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Ще минулого року Верховна Рада України збільшила розмір штрафів за спалювання трави та спричинення лісових пожеж

Від початку цього року на екосистемах Буковини внаслідок спалювання сухої трави, за інформацією рятувальників, трапилася 131 пожежа. Знищено майже 265 гектарів землі, одна господарська будівля згоріла, ще 1 – пошкоджена. 

Для недопущення виникнення пожеж та знищення рослинності внаслідок спалювання сухої трави на території Чернівецької області поліцейські спільно з рятувальниками проводять роз’яснювальну роботу. Зокрема, правоохоронці роздають буковинцям листівки, де розповідається про небезпеку, яка може виникнути внаслідок спалювання рослинних залишків, а також нагадують суми штрафів, які передбачені за таке правопорушення.
 
Про це повідомляє пресслужба поліції Буковини.
 
Поліція закликає громадян дотримуватися правил пожежної безпеки під час прибирання своїх територій, не спалювати залишки рослинності, побутових відходів і сміття. Адже цим ви завдаєте шкоди довкіллю та наражаєте на небезпеку себе й оточуючих. Якщо ви помітили горіння сухої трави – спробуйте самотужки його ліквідувати та викликайте екстрені служби.
 
Як відомо, минулого року Верховна Рада України збільшила розмір штрафів за спалювання трави та спричинення лісових пожеж. Уряд вніс зміни до статті 77-1 (Самовільне випалювання рослинності або її залишків) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Відповідно до них, штраф за спалювання трави збільшився до 6120 гривень, а за спричинення лісових пожеж - до 150 000 гривень.
 
Завдяки проведенню профілактичних заходів серед населення на території Буковини правоохоронці фіксують зменшення кількості пожеж внаслідок спалювання сухої трави, зазначають у пресслужбі. 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно