Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях в музеї просто неба з'явилися справжні ґринджоли

Це один із найдавніших видів транспорту гуцулів, який подарувала музею Конятинська територіальна громада У Чернівецькому обласному музеї народної архітектури та побуту з’явився  новий експонат – ґринджоли. Це один із найдавніших видів транспорту гуцулів, який подарувала музею Конятинська територіальна громада, повідомляє пресслужба ОДА.
 
Сани належали 84-річному жителю із села Самакова. Він захотів передати їх музею, аби ґринджоли побачили якомога більше людей. Це дорога ручна робота, вони придатні до користування, – сказав голова Конятинської ТГ Олексій Скрипчук.
 
Ми прикрасимо сани квітковими композиціями та доповнимо іншими цікавими об’єктами. Влітку це буде яскрава фотозона, а у зимовий період придумаємо для них якусь іншу цікаву роль. Ми робимо все, аби наш музей з кожним новим експонатом ставав ще привабливішим для туристів, – сказав директор Чернівецького обласного музею народної архітектури та побуту Іван Пілат.
 
Він також зазначив, що наразі у музеї просто неба тривають реставраційні роботи у експозиційній зоні. Тут відновлюють старовинну хату буковинського підгір’я та готують територію до весняно-літнього сезону.
.скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж