Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях медики жаліються, що попри право на безкоштовний проїзд, в тролейбусах у них вимагають гроші

Після того як Роман Клічук призначив начальником чернівецького тролейбусного управління колишнього міліціонера Петра Продана, навколо цього підприємства стали постійно виникати скандальні ситуації


Черговий конфлікт виник сьогодні, коли кондуктор тролейбусу стала вимагати гроші у медика Ольги Березовської, яка мала спецпроїзний, і відповідно має право на безкоштовний проїзд. Жінка щоб не роздмухувати конфлікт все ж дала гроші кондуктору, але вона забрала кошти та не видала квиток. Про це вона написала на сторінці "СтопХам Буковина" у мережі фейсбук.

«Я працюю медсестрою. Вже 20 років я їду на роботу одним і тим маршрутом. Я знаю багатьох кондукторів, які є прекрасними людьми. Але сьогодні, їдучі у тролейбусі номер 293 по маршруту номер 2, я була шокована поведінкою цієї пані. При наявності спецпроїздного та справки з місця роботи, вона дуже некоректно вимагала у мене гроші за проїзд, навіть після того як отримала кошти не дала талон. Її бажання принизити і взяти гроші було настільки великим, що затьмарило здоровий глузд», - написала Ольга Березовська.

Та як виявилось, така ситуація останнім часом непоодинока. У коментарях до цього допису інши медики пишуть, що кондуктори також вимагають гроші і при цьому ще й обливають медиків брудом.

«Людмила Вербицька: На 3 маршруті тролейбуса, теж є така кондуктор, і я теж попала в таку ситуацію, в кінці вона ще й сказала, що всі медики хабарники, і не заслуговуємо на безкоштовний проїзд»

«Лідія Стратійчук: Я теж медпрацівник і мала таку ж ситуацію, але у тролейбусі номер 9. Кондукторша не хотіла мене брати з посвідченням ,а на наступній зупинці взяла 2 стоячих які заплатили гроші. Мені відповіла: мені треба план здати, що твоє посвідчення. Ще й до цього всього обливала мене брудом»

Кондуктори жаліються, що мусять виконувати плани, які ставить їм керівництво ЧТУ, тож звісно, тих хто їде безкоштовно їм брати не вигідно. Але можливо керівництву міста все ж варто нагадати начальнику ЧТУ Петру Продану, що необхідно дотримуватись рішень міської ради і забезпечити безкоштовний проїзд медикам.

Нагадаємо нещодавно начальник ЧТУ Петро Продан заявив, що на підприємстві скоротять 130 посад, а працівники жаліються на безпрецедентний тиск та погрози з боку керівництва.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно

0 коментарів

Щоб залишити коментар, авторизуйтесь на сайті за допомогою соціальних мереж