Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

З 24 серпня в Україні запроваджується електронний обіг документації: що це означає

Відтак, жоден державний орган не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг 24 серпня Україна увійде в режим paperless. Про це під час виступу на "Diia Summit 2.0" в рамках всеукраїнського форуму "Україна 30. Цифровізація" заявив Президент України Володимир Зеленський, пише Чернівецька ОДА.
- 24 серпня цього, 2021-го, року Україна увійде в режим paperless, як ми й обіцяли. Ніяких паперів для державних органів. Жоден не зможе вимагати від громадянина України папірці або будь-які довідки для надання державних послуг, ми зробимо все, щоб держава без паперу існувала дійсно не на папері, - сказав Володимир Зеленський.

Президент вважає, що Україна вже зробила "діджитал революцію".
- Раніше, щоб отримати низку дозволів, треба було платити хабарі, а зараз треба платити лише за інтернет. Раніше це 10 кабінетів – зараз 1 сайт. Раніше це 50 довідок у чергах – зараз 3-4 кліки у смартфоні. Раніше тижні і місяці – зараз 10 чи 20 хвилин,щоб відкрити ФОП і ТОВ у режимі онлайн, – сказав Зеленський. 

Він також  наголосив на тому, що Україна – перша країна в світі, де цифрові паспорти мають таку ж юридичну силу, як і паперові. У смартфоні тепер можна зареєструвати немовля, змінити місце реєстрації, також діють цифрові документи та десятки онлайн-послуг.скачать dle 10.5фильмы бесплатно