Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Ментально інший ремонт: чернівчани обурені роботами на вулиці Кочубея (відео)

На бруд і сміття засипали асфальт та списали кошти

Чернівецький міський голова Роман Клічук і перед виборами, і вже будучи на посаді мера, зазначав, що його команда буде по іншому підходити до ремонтних робіт на вулицях міста, і в пріорітеті буде якість проведення ремонту доріг. Щоправда слова з ділом у мера, як завжди, розходяться.

У соцмережах оприлюднили відео ремонтних робіт, які комунальники провели сьогодні на вулиці Кочубея. Чернівчанин Вадим Українець зазначає, що перед початком робіт дорогу не прибрали, і прямо в сміття засипали асфальт. Він зазначає, що часто критикував ремонти, але такого «трешу» ще не бачив. 

«Сьогодні велися ремонтні роботи, асфальтувалися вибоїни, проїжджав, оцінив результат роботи, якщо його можна так назвати.
Перед початком робіт дорогу не прибрали, дорожнє полотно все в каменях, піску та інше сміття, ось прямо на це все і заасфальтували. Не фрезерували, не продували, не прибрали дорогу, смолою не оброблені…
Скільки протримається такий ремонт? Який сенс було витрачати кошти на таку халтуру? Зійде з першим дощем!
Я часто критикував ремонти, але такого трешу я ще не бачив! Чесно, навіть не хочеться писати про це, таке враження що живеш в селі…», - написав Вадим Українець.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно