Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині три відрізки дороги ремонтують цілодобово

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Щоб розвантажити трафік водіям легкового транспорту пропонують об’їхати ділянки, що ремонтуються, автодорогою Т-26-03 Чернівці - Недобоївці - Хотин

У рамках президентської програми "Велике будівництво" наразі відновлюють три ділянки дороги держзначення Н-10 Стрий – Івано-Франківськ – Чернівці – Мамалига.

Загальна протяжність цих трьох відтинків 9 кілометрів, повідомили у Службі автомобільних доріг Чернівецької області.

Вирівнюючий шар асфальтобетону влаштували на ПЕРШОМУ відрізку (км 248+968 – км 251+490). Він пролягає від обходу Чернівців (І черга) до села Бояни колишнього Новоселицького району. 2,5 кілометри накрили нижнім шаром дорожнього одягу.
Крім того, влаштували додаткову смугу руху транспорту на в’їзді до «Сонячної долини».

ДРУГИЙ відрізок
Від села Бояни до села Припруття ( км 251+490 – км 254+317) підрядник розчистив придорожню смугу від чагарнику, демонтував дорожні знаки та бар’єрне огородження. Також відфрезерував зруйноване покриття.

ТРЕТІЙ відрізок
Він знаходиться у межах населеного пункту Припруття (км 254+317 - км 257+915), нині там тривають підготовчі роботи.

Замовник робіт - Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області
Підрядна організація - ТОВ "ШБУ - 77"

У зв’язку з ремонтними роботами у межах сіл Бояни та Припруття ускладнений рух автотранспорту. Рух здійснюється у реверсному режимі, через що водіям доводиться чекати у кілометрових заторах.

.Щоб розвантажити трафік водіям легкового транспорту пропонують об’їхати ділянки, що ремонтуються, автодорогою Т-26-03 Чернівці - Недобоївці - Хотин

скачать dle 10.5фильмы бесплатно