Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

У Чернівцях міська влада суттєво підвищить тариф на тепло


Ціни підвищать більш ніж удвічі


«Чернівцітеплокомуненерго» опублікувало проєкт нового тарифу на тепло. Передбачається, що ціни зростуть більш ніж удвічі. І вже наступний опалювальний сезон суми в платіжках чернівчан стрімко поповзуть угору. Тож якщо минулого року містяни в опалювальний період платили за тепло від 1 до 2 тисяч гривень на місяць, то тепер сума в платіжках зросте удвічі, і в залежності від споживання, в зимовий сезон можуть сягати від 2 до 4 тисяч.

Якщо дотепер тариф на теплову енергію для потреб населення був 993,91 грн/Гкал, а для потреб бюджетних установ 1506,16 грн/Гкал, то в новому тарифі для потреб населення, бюджетних установ та організації (з урахування витрат на утримання та ремонт індивідуальних теплових пунктів) буде ціна 2115,636 грн/Гкал.

Проект рішення «Про встановлення міському комунальному підприємству «Чернівцітеплокомуненерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, послугу з постачання теплової енергії» розглянуть на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно