Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На Буковині оштрафували трьох громадян РФ за порушення правил перебування в Україні

Також до адміністративної відповідальності притягнуто громадянку України за порушення порядку надання іноземцям житла
Громадян РФ, які порушили правила перебування на території України,  виявили працівники Кельменецького, Заставнівського та Кіцманського райвідділів УДМС у Чернівецькій області під час перевірок місць ймовірного перебування іноземців.
 
Про це повідомляє пресслужба Управління ДМС у Чернівецькій області. 
 
Зокрема, у Кельменцях чоловік не здійснив вчасно обмін посвідки на постійне проживання у зв’язку з досягненням 25-річного віку, у Заставні жінка ухилялася від виїзду після завершення дозволеного терміну перебування, інша її співвітчизниця проживала на території України взагалі без жодних дозвільних документів.
 
Усіх порушників міграційного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності та оштрафовано згідно вимог ч. 1 ст. 203 КУпАП. Стосовно виявленої у Заставнівському районі іноземки прийнято рішення про примусове повернення до країни походження.
 
Також до адміністративної відповідальності притягнуто громадянку України, мешканку с. Шипинці Кіцманського району за ст. 206 КУпАП. За порушення порядку надання іноземцям житла жінці доведеться сплатити чималий штраф.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно