Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

На вулиці О.Кобилянської вантажівка зламала кулястий клен

У коментарях вже не вперше чернівчани висловили обурення через те, що автомобілі часто їздять пішохідною зоною
Сьогодні на вулиці Ольги Кобилянської автомобіль вирвав декілька гілок з кулястого клену. Про це повідомили у фейсбук-спільноті "Стопхам Буковина".
У коментарях вже не вперше чернівчани висловили обурення через те, що автомобілі часто їздять пішохідною зоною. Одна із мешканок міста стала свідком того, як водій не зважаючи на те, що зробив, хотів їхати далі. Проте, чоловіку не дали доїхати до місця його призначення. 
Водій даного авто навіть не звернув увагу, що накоїв. Якби не працівник закладу, то він мав їхати далі. Коли люди почали йому кричати, то він нарешті зупинився. Коли почув, що викликали поліцію, то заднім ходом виїхав з вулиці. Ні вибачень, нічого. Навпаки, почав говорити, що йому треба доставити товар.
Нагадаємо, що міська влада вже пів року не може вирішити проблему з блокуванням заїзду транспорту на вулицю Кобилянської. Згідно рішення міськради заїзд на вулицю Кобилянської будь-якого виду транспорту, окрім машин аварійних, комунальних служб та «швидкої допомоги», заборонено. Проте зараз на вулицю вільний заїзд для транспорту. Як розповів Роман Клічук на початку травня, причина в тому, що поламався автоматичний обмежувальний стовпчик (болард). 
Та попри те, що він давно дав доручення його відремонтувати департаменту ЖКГ, а ціна питання всього лише 40 тисяч гривень, у відомстві Прохоренка розводять руками і кажуть, що необхідно ще місяць часу.

На вулиці О.Кобилянської вантажівка зламала кулястий клен

 


скачать dle 10.5фильмы бесплатно