Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

19 червня у Чернівцях щеплюватимуть від коронавірусу усіх охочих в п'яти пунктах


У Чернівцях всіх охочих людей щеплюють від коронавірусу. Роблять це препаратом CoronaVac у п'яти пунктах міста. Один стаціонарний - у палаці культури "Юність Буковини" та 4 мобільних - на Калинівському ринку, поблизу краєзнавчого музею, на автовокзалі та в приміщенні місцевого фаст-фуду.
 
Пані Ганна, яка прийшла щепитись від коронавірусу до краєзнавчого музею, має 5 дочок і 15 внуків.

Побачила, що тут від міської лікарні, йшла і підійшла до них, щоб зробити щеплення. хочеться бути здоровим, щоб всі були здорові. Бо я ходжу до внуків, до дітей і щоб вони не хворіли не дай Бог щось зі мною, - каже чернівчанка.

 
Жінка говорить, прийшла сюди аби не наражати на небезпеку себе та своїх близьких 

Дочка хворіла дуже тяжко і неї шестеро дітей і всі діти перехворіли. Це дуже страшно. Тому й хочеться щоб всі були здорові, - казе Ганнв Гончарюк

 
Тут, у мобільному пункті щеплюють усіх охочих буковинців препаратом CoronaVac. Медики кажуть, побічні реакції після отриманої дози – цілком нормальне явище.

Якщо піднімається температура ми звісно її збиваємо. Не мочити, не розтирати і не вживати алкоголь протягом трьох днів. Може бути дискомфорт і реакція це нормально після вакцинації щоби організм ознайомився,- зазначає медична сестра КНП «Міська поліклініка №2» Наталія Степанова.
 
Серед тих, хто вже вакцинувався і Василь Миколайович. Йому 77. Чоловік розказує, коронавірусом хворіла дружина. Тому сам вирішив записатись на щеплення.

Я просто сам. Розумію, що це треба. Так я йду, тому що це потрібно. От тому я і вакцинуюсь, - висловлює свою думку чернівчанин.

 
Окрім цього, медики вакцинували людей в приміщенні одного з фаст-фудів міста, сюди прийшли Альона, яка зараз у декретній відпустці і Максим – хлопець працює в ІТ сфері, перехворів ковідом, тому свідомо вирішив записатись на вакцинацію. 

Спочатку я в дії записалась на вакцинацію в поліклініці і два дня назад я получила повідомлення що масова вакцинація починається і якщо я зможу, то я можу підійти сюди на цей пункт. Так я записалася і вот вакцина готова, - ділиться Альона.


Вакицнація я вважаю що це не є погано. Насправді вакцин існує набагто більше ніж ми про це знаємо в Україні і є набагато більше щеплень, які в нас не роблять, а було б непогано якби їх зробили. Насправд,і я вважаю що нічого поганого в цьому немає. Просто якщо людина захворіє на ту чи іншу хворобу. Вона буде переносити її не так складно, - каже Максим.

До слова, 19 червня кожен охочий буковинець матиме змогу отримати щеплення у 5-ти пунктах вакцинації, які працюватимуть з 10:00 до 16:00. Аби імунізуватися, з собою потрібно взяти паспорт та ідентифікаційний код.
 
скачать dle 10.5фильмы бесплатно