Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

«Холодний душ»: завтра виконавчий комітет може вдвічі підняти тариф за тепло

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Напередодні голосування секретар виконкому опублікував фото термальних бань

У середу, 23 червня, на засіданні виконавчого комітету Чернівецької міської ради розглянуть питання про підвищення тарифу на централізоване теплопостачання.

Ціна може зрости на 100%, перевищивши 2000 гривень за 1 Гкал. тепла.

Свої дії міська влада пояснює збитками на Комунальному підприємстві «Чернівцітеплокомуненерго». Фінансові втрати компанії планують перекласти на плечі простих чернівчан.

Рішення про підвищення тарифу на опалення в Чернівцях прийматимуть о 10:00 у 202 кабінеті Ратуші.

Чи зростуть рахунки за тепло залежатиме від голосів членів виконавчого комітету, до складу якого входять: Сергій Андрущак, Оксана Драчковська, Валерій Другановський, Денис Затірка, Василь Осачук, Віталій Ткачук, Олександр Ставчанський, Мар’ян Стасюк, секретар виконкому Сергій Добржанський, секретар міської ради Марина Кирилюк, заступники мера Євгеній Маховіков, Юрій Лесюк і чернівецький міський голова Роман Клічук.

Більшість членів виконкому відмовились коментувати «Чернівецькому променю» завтрашнє голосування по тарифах.

Тимчасом секретар виконавчого комітету Сергій Добржанський, що представляє партію «Європейська солідарність», перебуває в офіційній відпустці. Напередодні знакового голосування по тарифах за тепло посадовець похизувався у «Facebook» фотографіями відпочинку в термальних банях Бухареста.

«Холодний душ»: завтра виконавчий комітет може вдвічі підняти тариф за тепло


Нагадаємо, в лютому заступник чернівецького міського голови Василь Зазуляк обіцяв до кінця 2021 року не підвищувати тарифи на тепло для населення.
скачать dle 10.5фильмы бесплатно