Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Поліцейські Буковини за півроку отримали 1200 повідомлень про домашнє насильство


За цей період від протиправних дій кривдників на Буковині постраждали 302 жінки, 83 чоловіки та 26 дітей
З вересня 2019 року на базі ГУНП в Чернівецькій області функціонує сектор з протидії домашнього насильства. Такі мобільні групи створені для оперативного реагування на факти домашнього насильства, надання комплексної допомоги потерпілим та проведення превентивної роботи з кривдниками.
 
Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Від початку цього року поліцейські  відреагували на понад 1200 повідомлень, пов’язаних із домашнім насильством. За результатами проведених перевірок понад 320 фактів отримали підтвердження. Відносно 558 правопорушників працівники мобільних груп склали адміністративні матеріали за статтею 173-2 (Вчинення домашнього насильства, насильства за ознакою статі, невиконання термінового заборонного припису або неповідомлення про місце свого тимчасового перебування) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За цей період від протиправних дій кривдників на Буковині постраждали 302 жінки, 83 чоловіки та 26 дітей.
З метою негайного припинення фактів домашнього насильства та недопущення його в майбутньому працівники поліції винесли 263 термінових заборонних приписи стосовно кривдників.

Під час відпрацювання викликів, пов’язаних з домашнім насильством, правоохоронці задокументували сім фактів систематичного домашнього насильства 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального Кодексу України та один, передбачений статтею 390-1 (Невиконання обмежувальних заходів, обмежувальних приписів або непроходження програми для кривдників) Кримінального кодексу України.
 
На профілактичний облік за вчинення домашнього насильства покладено 373 кривдника.
Поліцейські Буковини нагадують, що у випадках домашнього насильства звертатися за допомогою можна до:
  • Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги. Тут можна отримати не тільки психологічну допомогу, але й побутові, педагогічні, медичні, інформаційні та юридичні послуги. Тел. (0372) 582383;
  • Обласної комунальної установи «Соціальний центр матері та дитини». Сюди для тимчасового проживання можуть звернутись вагітні жінки та матері з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах. Тел. (0372) 527998;
  •  Чернівецького міського центру соціальних служб для сім‘ї, дітей та молоді. Тут надають допомогу сім'ям; батькам, які виховують дітей з особливими потребами; дітям-сиротам, дітям, які потерпають від домашнього насильства, учасникам АТО, неповнолітнім та молоді, які повернулись з місць позбавлення волі. Тел. (0372) 526434;
  • Служби у справах дітей Чернівецької міської ради, яка організовує та реалізовує заходи, спрямовані на покращення становища дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-переселенців. Тел. (0372) 523405.

 скачать dle 10.5фильмы бесплатно