Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Небезпечні тролейбуси: ЧТУ випускає машини на лінію без техогляду

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Колишній заступник ЧТУ розповів, що питання безпеки, здоров’я та життя пасажирів на комунальному підприємстві пустили на самоплив


Віднедавна у Чернівцях тролейбуси виходять на лінію без належного техогляду наражуючи на небезпеку пасажирів. Таке нововведення реалізували за нового керівника ЧТУ Петра Продана. Про це в ефірі програми «Після новин» на телеканалі «Чернівецький промінь» розповів колишній заступник Чернівецького тролейбусного управління з технічного розвитку Віталій Якубів.

Колишній працівник ЧТУ, розповів, що лише за останні пару місяців в однієї машини відвалилось колесо, а нещодавно у тролейбуса на ходу відпали двері.

«Двері у чеських тролейбусах, напрочуд надійні, коли багато людей в тролейбусі було, видавлювали ці двері, вилітало в крайньому випадку скло, а тут порожній тролейбус, лише сидячі місця, ніхто на двері не тисне і вони відвалюються», - розповів Віталій Якубів.

Він переконаний, що все це є наслідком керування нового начальника Петра Продана, який в новому штатному розкладі скасував посаду людини, яка займалася техоглядом тролейбусів перед виходом їх на лінію. Тож питання безпеки, здоров’я та життя пасажирів пустили на самоплив. 

«За керівництва Михайла Олексюка кожен тролейбус заїжджав «на яму», там механік проводив огляд перед виїздом на лінію. Нове керівництво вирішило, що це не потрібно робити. Тобто тролейбус можна не оглядати, запускати на лінію.
Якщо водій відчув, щось не так, він може написати заявку, але це безпека, це здоров’я і життя людей і це залишати на самоплив не можна», - наголосив колишній заступник ЧТУ.

Нагадаємо, що у лютому Клічук призначив колишнього міліціонера Петра Продана керувати Чернівецьким тролейбусним управлінням.

скачать dle 10.5фильмы бесплатно