Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Клічук призначив колишнього міліціонера керувати тролейбусним управлінням

TK Boom одяг та взуття Чернівці вулиця Ентузіастів 3

Новий очільник ЧТУ не має ні фахової підготовки, ні стажу


Колишнього міліціонера Петра Продана Роман Клічук призначив керувати комунальним підприємством «Чернівецьке тролейбусне управління». В офіційній інформації немає даних про погодження його кандидатури в Міністерстві інфраструктури України, як це передбачено в законодавстві. Але щоб пройти таке погодження, потрібно мати певний рівень фахової та професійної підготовки та стаж роботи за фахом. Звісно у міліціонера, який закінчив міліцейський ВУЗ, а останні роки працював менеджером з безпеки в «Укртелекомі», необхідних фахових знань, освіти та стажу, для того щоб очолити ЧТУ, немає. Проте Роман Клічук не зважав на такі дрібниці і видав розпорядження про призначення Петра Продана керівником ЧТУ.

Нагадаємо, що в декларації про доходи Петро Продан вказав, що володіє квартирою у Чернівцях площею 176 квадратних метрів, на дружину записаний будинок у Чернівцях площею 224 квадратних метри та кілька земельних ділянок у Чернівцях та у Мигове. Також він має автомобіль «MITSUBISHI PAJERO».

Петро Продан за минулий рік отримав 124 тисячі гривень пенсії та 226 тисяч гривень зарплати в «Укртелекомі». Ще 7,5 тисяч доларів задекларував на рахунку у банку.

 

скачать dle 10.5фильмы бесплатно