Чернівецький Промінь логотип

Чернівці
C
Клініка Oxford Medical Чернівці Незалежності 121 А

Юлія Косівчук приїхала зі США, аби презентувати чернівчанам свою нову книгу

радіо Буковинська хвиля 100.0 FM Чернівці

Окрім написання прозаїчних творів, авторка власноруч ілюструвала свою книгу
«Небезпека зсуву». Саме таку назву отримала збірка короткої прози, авторкою якої стала Юлія Косівчук. Над створенням власної книги письменниця працювала близько 10 років, а наразі вирішила повернутися із Сполучених Штатів аби презентувати своє «дітище» чернівчанам.
 
Вона з самого дитинства почала писала вірші. Наступний крок – видання віршованої збірки, дитячої, а наразі цей світ побачила книга короткої прози, яку авторка створювала за кордоном. 

За тиждень буквально до вильоту сюди в Україну вона ще версталась, вичитувались якісь моменти, тобто ця книжка це для мене теж несподіванка, бо ми могли просто не встигнути з нею, - каже авторка

 
В авторську збірку оповідань «Небезпека зсуву» протягом 10-ти років додавалися нові твори Юлії Косівчук. На презентації книги письменниця поділилися: багато героїв були прототипами справжніх людей, які траплялися жінці на життєвому шляху. До прикладу, чернівчанка, яка зустрілась їй на вулиці Кобилянської, також ожила на друкованих сторінках. 
 
Я розумію, що ця жінка – це книжка. Уже книжка. Що це треба знати, тому що це ціла планета, ця тітка Орися. І про неї, до речі, також є в книжці історія. Тобто така малесенька моя данина тим людям, які є частинкою цього організму Чернівці, - ділиться мисткиня. 

До кожного оповідання – унікальний малюнок. Окрім написання прозаїчних творів, Юлія власноруч ілюструвала свою книгу. 

Тому найбільше я «кайфувала», коли робилися власне ілюстрації до оповідань, - зазначила Юлія Косівчук.

 
До слова, свою працю у вигляді книги письменниця присвячує своїм рідним: батькові, матері та двом сестрам. 
 скачать dle 10.5фильмы бесплатно